HAKKIMIZDA

 

Lamel kapı sistemleriyle, sarmal kapıya ve kepenk, panjur sistemlerine farklı bir boyut getirerek demonte paket ürün halinde kullanıcının kolaylığına sunmaktadır. Kalite anlayışı, teknik desteğiyle kullanıcılara mutlaka en iyiyi sunar ve kullanıcıları kolaylıkla başarıya yönlendirir. Üniversal çözümleriyle üretim yapan

Lamel Ltd. Şti., ürünlerinin arkasında, müşterilerinin yanındadır…

 

Yakıcı öğlen güneşini, sakin ve rahatlatıcı bir aydınlığa çevirin, evinizden uzaklaştığınızda ihtiyacınız olan güven duygusunu hissedin ve bu modern tasarımlı içi köpük dolgulu alüminyum profiller ile hayatı kolaylaştırın.

 

Birçok ölçü için uygun ve dayanıklı olan bu kepenk paletler her projeye uyum sağlayacak şekilde büyük bir titizlikle üretilir. Kötü hava koşullarına, güneşin zararlı UV ışınlarına, hava kirliliğine, havadaki tozlara, sıcağa ve gürültüye karşı mükemmel bir izolasyon sağlar.

 

Sarmal kepenk sistemleri genellikle mağazalar, depolar, garaj kapıları gibi geniş açıklıkların bulunduğu ama kapı hareketinin kısıtlı olduğu yerlerde kullanılır. Lamel sarmal kepenk sistemleri sağlam, dayanıklı olmasıyla birlikte aynı zamanda kutu içine toplanması nedeniyle hem yerden tasarruf sağlar hem de estetik açıdan uygunluk sağlar. Lamel sarmal kepenk sistemleri her türlü ihtiyaca göre istenilen ebatlarda, istenilen renkte ve farklı palet seçenekleriyle imal edilmektedir.